sk-SK
Slovensky
cart
Košík
menu

Velkoobchod

Vážení obchodní přátelé,

 

značka BIKERSMODE je na trhu již více jak 25 let. Je to ČESKÁ značka, pod kterou se skrývá um šikovných českých rukou a kus poctivé práce. Všechny výrobky jsou vyráběny v české republice primárně z českých produktů (samozřejmě, díky historickému vývoji v posledních desítkách let, nelze toto podchytit na 100%).

 

Značku jsme převzali od původních majitelů, po předešlé dlouhodobé spolupráci, s kompletní technologií a přemístili ji do nových prostor ve Frýdku-Místku. Rádi bychom pokračovali v rozvíjení značky především s ohledem na kvalitu, a těšíme se na oboustranně prospěšnou spolupráci s Vámi.

 

Velkoobchodní podmínky Vám rádi zašleme, poprosíme Vás však o zaslání živnostenského listu či výpisu z obchodního rejstříku a jednu či dvě fotky Vaší prodejny, případně adresu eshopu na email bikersmode@bikersmode.cz, případně nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle +420 736 631 756.

 

Stávající odběratele prosím o novou registraci na eshopu a zaslání informace na email bikersmode@bikersmode.cz, obratem Vám nastavíme velkoobchodní ceny. 

 

Děkuji.

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.