cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

O nás

Vítám Vás na internetových stránkách a eshopu značky BIKERSMODE.

 

Historie značky BIKERSMODE sahá do roku 1990, kdy byla v domácí dílně manželů Koudelákových ušita první kožená bunda a byly vyrobeny první kožené doplňky na motocykly. V dalších letech pak pod šikovnými českými ručičkami vznikaly krásné a kvalitní výrobky pro motorkáře. S rozšiřováním sortimentu a rozvojem výroby se značka dostávala do povědomí motorkářů a postupně si ukrajovala kus svého podílu na trhu. Nic ale netrvá věčně, a tak i manželé Koudelákovi se po 25 letech rozhodli odpočinout si a předat štafetu dále....

 

.....a zde nastupujeme my, motorkáři srdcem i duší. Po několikaletém budování a rozvoji prodejny a značky Chopper-horse a zároveň úspěšné spolupráci se značkou BIKERSMODE jsme přijali nabídku na převzetí výroby a kompletní technologie značky BIKERSMODE.

 

Vybudovali jsme novou dílnu ve Frýdku-Místku, kde jsme původní technologie přemístili. Zde se budeme snažit pokračovat v nastaveném trendu značky - kvality a vstřícnosti k zákazníkům.

 

 

A co vlastně značka BIKERSMODE obsahuje?

 

V prvé řadě to je kožené oblečení na motocykly. Bundy, kalhoty, vesty, rukavice, dámská móda a další doplňky šité v dílně ve Frýdku-Místku z nejkvalitnější hovězí kůže. Toto oblečení šijeme nejen ve standartních velikostech, ale pro nestandartní postavy také přesně na míru. Špičkovým zpracováním a nejkvalitnějším materiálem jsou tyto výrobky velice žádány.

 

Další kategorií jsou kožené doplňky na motocykly. Rolky-válce, držáky nápojů-chlastáky či třásně a návleky na ručky a páčky vyrábíme z kvalitní hrubé hověziny (kromě třásní a návleků - ty jsou naopak z jemné kůže) a svým designem a zpracováním jsou velmi oblíbené u zákazníků.

 

Bavlněné šátky čtyřcípé a třicípé s klipsou na nos s jedinečnými designy. Rozměr 80x80 cm je v této kategorii nepřekonaným fenoménem a tudíž i velice žádáným sortimentem.

 

Vlajky klasické, s motorkářskými motivy či s vlastními potisky na přání ve standartním rozměru 38x28 cm na 1 metr dlouhé tyčce, ale také v rozměrech, které se Vám nejlíp hodí na váš motocykl. Díky kvalitnímu materiálu a technologi výroby  vydrží naše vlajky na vašem motocyklu několikrát déle než vlajky jiných výrobců.

 

Polštářky, kravaty, šátky-čepičky na hlavu, šály a další výrobky s našimi či vašimi potisky.

 

Jiné doplňky, příslušenství a drobnosti naleznete na našem eshopu. 

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.