kovářská zástěra

Stylová luxusní kovářská zástěra vyrobena z nejkvalitnější kůže. Zástěra je vyrobena ze tří kusů kůže tak, aby práce v ní byla co možná nejpohodlnější, ale přitom bezpečná. Je opatřena nastavitelnými řemínky s kovovými přezkami, takže její používání je pohodlné pro různé typy postav. Díky možnosti ozdobení logem nebo ... více
3 000 Kč bez DPH
14 dnů
3 630 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: A76828
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Bikersmode
Popis a parametry

kovářská zástěra

Stylová luxusní kovářská zástěra vyrobena z nejkvalitnější kůže.

Zástěra je vyrobena ze tří kusů kůže tak, aby práce v ní byla co možná nejpohodlnější, ale přitom bezpečná. Je opatřena nastavitelnými řemínky s kovovými přezkami, takže její používání je pohodlné pro různé typy postav. Díky možnosti ozdobení logem nebo nápisem vyrobeným z kůže, případně jinými designovými doplňky je vhodná nejen pro práci v kovárně, ale také pro reprezentativní účely, jako jsou jarmarky, slavnosti, historické trhy ap. Zástěra byla navržena ve spolupráci s profesionálním kovářem a splňuje požadavky na pohodlnou a bezpečnou práci.

 

Tři díly:

Horní díl je vyroben z pevné a odolné, ale přitom poddajné hověziny 3-4 mm silné. Chrání hrudník a břicho, případně krk a vousy před žárem z výhně a od nažhaveného železa.

Spodní díl složený ze dvou částí z pevné, ale přitom ohebné a poddajné hověziny 1-1,2 mm silné. Chrání spodní část těla a nohy, přitom ale nebrání v chůzi.

Všechny díly jsou spojené v předpokládaných nejzatěžovanějších místech ohybů do homogenního celku, který nevytváří záhyby a převisy zabraňující pohodlné práci. Spoje jsou lepené a sešité nití a koženou šňůrkou, která je fyzikálně i mechanicky odolnější než nitě, a zároveň vytváří výrazné designové detaily. 

 

Materiál: nejkvalitnější hovězí useň, hlazenice, 3-4 mm a 1-1,2 mm silná, přezky kovové poniklované

Barva: černá (po domluvě lze vyrobit barevné varianty, podle dostupnosti materiálů)

Velikost: univerzální (testováno na postavách 170 až 190 cm)

 

Zakázková výroba, lze vyrobit různé tvarové či barevné varianty. Vyrobeno v České republice.

 

kovářská zástěra

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Čeština
cz
Slovensky
sk